• Zwroty i reklamacje

ZWROT

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając oświadczenie na piśmie wysłane mailem do naszej firmy w terminie 14 dni. Termin, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy. Towar ulegający zwrotowi musi być zwrócony w stanie niezmienionym. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Konsument zwracający towar.

Aby Państwa zwrot mógł zostać szybko rozpatrzony towar należy odesłać na adres:

Centrum Handlowe Szembeka
Sklep nr 7 , parter
ul. Zamieniecka 80
04-158 Warszawa 
Tel. 531 560 660

Czynne : ( pon-pt 8-19 -- Sobota 8-15 )

Do przesyłki należy dołączyć:

  • dane do przelewu i numer konta

W przypadku niedotrzymania powyższych warunków zwrot nie będzie rozpatrywany. Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient. W przypadku zwrotu towaru jest Państwu zwracana wartość pieniężna odesłanej bielizny wynikająca z zamówienia (bez kosztów transportu). Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Po otrzymaniu bielizny, przekażemy Państwu pieniądze w ciągu 14 dni roboczych.

Bielizna, która zostanie odesłana po wymaganym terminie, lub bez metek, zabrudzona, uszkodzona, będzie odesłana na koszt klienta. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki.