• Sposoby płatności

DANE DO PRZELEWU

Płatności za towar dokonujemy na konto:

Santander Bank Polska 
54 1090 1870 0000 0001 1387 3747
Lilu
Anna Osman-Sycik
Domaniewska 35a/76
02-672 Warszawa

WYMIANA

W przypadku gdy rozmiar zamówionej bielizny będzie nieodpowiedni,mają Państwo możliwość wymiany zakupionego towaru w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, "pozbawionych zapachu" (np. kremy, perfumy), razem z oryginalnym pudełkiem, z metkami. Towar zabezpieczony przed uszkodzeniem należy odesłać na adres:

Centrum Handlowe Szembeka
Sklep nr 7 , parter
ul. Zamieniecka 80
04-158 Warszawa 
Tel. 531 560 660

Czynne : ( pon-pt 8-19 -- Sobota 8-15 )

Do przesyłki należy dołączyć:

  • kartkę z opisem prośby oraz podanie potrzebnego rozmiaru

Aby Państwa wymiana przebiegła szybko należy wysłać maila z informacją o planowanej zamianie towaru. Przyspieszy to czas realizacji, będziemy mogli przygotować bieliznę zanim dostaniemy przesyłkę zwrotną.

Koszty wysyłki towaru na zamianę pokrywa Klient, należy zatem dołączyć kwotę na kolejną wysyłkę do paczki, adekwatnie do wybranej opcji lub wykonać przelew na konto.Dane do przelewu znajdują się w zakładce "koszty dostawy".

Bieliznę można odesłać w ciągu 14 dni od jej otrzymania. Jeśli na naszej stronie nie jest dostępny potrzebny Państwu rozmiar, oznacza to że wymiana nie będzie możliwa. Mogą wtedy Państwo wymienić bieliznę na inną, lub dokonać zwrotu. W przypadku gdy bielizna zamawiana na wymianę jest droższa od bielizny zwracanej, prosimy o wpłatę na nasze konto brakującej kwoty.

Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki i zabezpieczeniu przed uszkodzeniem towaru w trakcie transportu.

Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia pokrywa sprzedawca. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

ZWROT

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając oświadczenie na piśmie wysłane mailem do naszej firmy w terminie 14 dni. Termin, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy. Towar ulegający zwrotowi musi być zwrócony w stanie niezmienionym. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie.

Aby Państwa zwrot mógł zostać szybko rozpatrzony towar należy odesłać na adres:

Centrum Handlowe Szembeka
Sklep nr 7 , parter
ul. Zamieniecka 80
04-158 Warszawa 
Tel. 531 560 660

Czynne : ( pon-pt 8-19 -- Sobota 8-15 )

Do przesyłki należy dołączyć:

  • dane do przelewu i numer konta

W przypadku niedotrzymania powyższych warunków zwrot nie będzie rozpatrywany. Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient. W przypadku zwrotu towaru jest Państwu zwracana wartość pieniężna odesłanej bielizny wynikająca z zamówienia (bez kosztów transportu). Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Po otrzymaniu bielizny, przekażemy Państwu pieniądze w ciągu 14 dni roboczych.

Bielizna, która zostanie odesłana po wymaganym terminie, lub bez metek, zabrudzona, uszkodzona, będzie odesłana na koszt klienta. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki.